Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath AirPods 2 – nowy wygląd i nowości – kiedy premiera?

AirPods 2 – nowy wygląd i nowości – kiedy premiera?

Wielu użytkowników z ogromnym utęsknieniem wyczekuje premierę odnowionych, bezprzewodowych słuchawek dousznych od Apple, czyli AirPods 2. Najnowsze informacje sugerują, iż ich wygląd ulegnie sporej zmianie, będzie inny materiał, a to wcale nie koniec zmian.

 

Jakie będą AirPods 2?

 

Strona MySmartPrice podaje na swoich łamach, iż nowe AirPodsy zostaną wykonane z innego materiału niż ich poprzednik. Pokrycie będące na zewnątrz ma być stworzone z elastycznego, matowego szkła, które montowane jest chociażby na tylnej klapce smartfona Google Pixel 3.

Dzięki wykorzystaniu tego typu materiału słuchawki powinny lepiej trzymać się w ruchu.

Sam design słuchawek ma również ulec drobnym zmianom. Na pierwszy rzut oka są one w zasadzie trudne do dostrzeżenia to zmiany te sprawią, iż wewnętrzna architektura samych urządzeń zostanie również odświeżenia. Słuchawki mają dzięki temu wytwarzać lepszy, pełniejszy bas.

 

Co jeszcze wiemy o AirPods 2?

 

W kwestii zmian wizualnych może zdarzyć się także coś na co wielu czeka – pojawią się AirPods 2 w kolorze czarnym! Mówi się, że istnieje szansa, iż paleta dostępnych kolorów zostanie powiększona także o inny barwy. Bez zmian na pewno pozostanie kwestia dostępności słuchawek w kolorze białym.

Słuchawki będą wyposażone w najnowszy standard połączenia Bluetooth – czyli Bluetooth 5.0, które pozwala na zdecydowanie lepszą łączność, jak i mniejsze zużycie prądu.

Samo etui urządzenia ma także działać bezprzewodowo i ładować indukcyjnie AirPods 2.
AirPods 2 zadbać mogą także o nasze zdrowie! Słuchawki mają być wyposażone w czujniki, które pozwalają monitorować stan zdrowia osoby użytkującej akcesorium. Tutaj nie pojawia się jeszcze zbyt wiele szczegółów, ale prawdopodobnie czujniki te będą monitorowały pracę serca.

 

Kiedy premiera AirPods 2?

 

Ostatnie informacje sugerowały, że premiera urządzenia powinna mieć miejsce jeszcze wiosną, a jeśli nie to na pewno w pierwszej połowie roku. Sytuacja się jednak nieco komplikuje i pojawiły się właśnie doniesienia sugerujące, że wiosną pojawi się tylko etui do ładowania indukcyjnego słuchawek, a same słuchawki w sprzedaży pojawią się dopiero jesienią tego roku.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online