Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>AirPods 2 – nowy wygląd i nowości – kiedy premiera?

AirPods 2 – nowy wygląd i nowości – kiedy premiera?

Wielu użytkowników z ogromnym utęsknieniem wyczekuje premierę odnowionych, bezprzewodowych słuchawek dousznych od Apple, czyli AirPods 2. Najnowsze informacje sugerują, iż ich wygląd ulegnie sporej zmianie, będzie inny materiał, a to wcale nie koniec zmian.

 

Jakie będą AirPods 2?

 

Strona MySmartPrice podaje na swoich łamach, iż nowe AirPodsy zostaną wykonane z innego materiału niż ich poprzednik. Pokrycie będące na zewnątrz ma być stworzone z elastycznego, matowego szkła, które montowane jest chociażby na tylnej klapce smartfona Google Pixel 3.

Dzięki wykorzystaniu tego typu materiału słuchawki powinny lepiej trzymać się w ruchu.

Sam design słuchawek ma również ulec drobnym zmianom. Na pierwszy rzut oka są one w zasadzie trudne do dostrzeżenia to zmiany te sprawią, iż wewnętrzna architektura samych urządzeń zostanie również odświeżenia. Słuchawki mają dzięki temu wytwarzać lepszy, pełniejszy bas.

 

Co jeszcze wiemy o AirPods 2?

 

W kwestii zmian wizualnych może zdarzyć się także coś na co wielu czeka – pojawią się AirPods 2 w kolorze czarnym! Mówi się, że istnieje szansa, iż paleta dostępnych kolorów zostanie powiększona także o inny barwy. Bez zmian na pewno pozostanie kwestia dostępności słuchawek w kolorze białym.

Słuchawki będą wyposażone w najnowszy standard połączenia Bluetooth – czyli Bluetooth 5.0, które pozwala na zdecydowanie lepszą łączność, jak i mniejsze zużycie prądu.

Samo etui urządzenia ma także działać bezprzewodowo i ładować indukcyjnie AirPods 2.
AirPods 2 zadbać mogą także o nasze zdrowie! Słuchawki mają być wyposażone w czujniki, które pozwalają monitorować stan zdrowia osoby użytkującej akcesorium. Tutaj nie pojawia się jeszcze zbyt wiele szczegółów, ale prawdopodobnie czujniki te będą monitorowały pracę serca.

 

Kiedy premiera AirPods 2?

 

Ostatnie informacje sugerowały, że premiera urządzenia powinna mieć miejsce jeszcze wiosną, a jeśli nie to na pewno w pierwszej połowie roku. Sytuacja się jednak nieco komplikuje i pojawiły się właśnie doniesienia sugerujące, że wiosną pojawi się tylko etui do ładowania indukcyjnego słuchawek, a same słuchawki w sprzedaży pojawią się dopiero jesienią tego roku.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online