A jednak – Apple prezentuje nowe AirPods Max z ANC!

Akcesoria iClinica

Tak, jak mogliśmy się spodziewać – Apple zaprezentowało jeszcze jeden produkt ze swojej stajni. Tym razem są to ich nowe słuchawki bezprzewodowe, które nazywają się jednak AirPods Max, a nie Air Pods Studio, jak głosiły plotki.

 

AirPods Max

 

Nowy model to słuchawki wokółuszne, które dostępne będą w pięciu wariantach kolorystycznych: zielony, różowy, srebrny, błękitny, gwiezdna szarość. Oprócz tego posiadają one chip H1, system aktywnej redukcji szumów (ANC), tryb kontaktu (transparency mode) i wspierają dźwięk przestrzenny (spatial audio)

Cena słuchawek wynosi 549 dolarów, czyli ok 2799 złotych. Przedsprzedaż już wystartowała, a oficjalna premiera przewidziana jest na 15 grudnia.

 

AirPods Max – aspekty techniczne

 

Zdaniem Apple ten model słuchawek to zupełnie nowa jakość – nauszniki zostały wykonane z anodyzowanego aluminium i posiadają mechanizm, który pozwala na ich obracanie, by wyrównać nacisk na uszy. Pianka, z której wykonane są poduszki ma „zapamiętywać” kształt głowy, co pozwoli na lepsze przyleganie i dokładniejszą izolację otoczenia. Sama rama została wykonana ze stali nierdzewnej.

Przy urządzeniu znajdziemy również pokrętła Digital Crown, które odpowiadają za ustawianie głośności, odbieranie połączeń i przełączanie aktualnie granego utworu muzycznego.

Izolacja dźwięku jest możliwa dzięki sześciu mikrofonom, które skierowane są na zewnątrz, by wykrywać hałas otoczenia i dwóch skierowanych do wewnątrz, by kontrolować to, co słyszymy.

Oprócz tego w urządzeniu wylądowały wszystkie funkcje, które znajdują się w innych słuchawkach z rodzin AirPods: automatyczna pauza, parowanie jednym stuknięciem, przełączanie między urządzeniami, polecenia Siri i udostępnianie dźwięku.

Bateria, która napędza słuchawki ma pozwolić nawet na 20 godzin słuchania, oglądania filmów i rozmawiania, a ładowanie odbywa się za pomocą złącza lightning.

Do słuchawek dorzucane jest specjalne etui Smart Case, które ma dodatkowo wydłużyć żywotność akcesorium na jednym ładowaniu.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online