Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>A jednak – Apple prezentuje nowe AirPods Max z ANC!

A jednak – Apple prezentuje nowe AirPods Max z ANC!

Tak, jak mogliśmy się spodziewać – Apple zaprezentowało jeszcze jeden produkt ze swojej stajni. Tym razem są to ich nowe słuchawki bezprzewodowe, które nazywają się jednak AirPods Max, a nie Air Pods Studio, jak głosiły plotki.

 

AirPods Max

 

Nowy model to słuchawki wokółuszne, które dostępne będą w pięciu wariantach kolorystycznych: zielony, różowy, srebrny, błękitny, gwiezdna szarość. Oprócz tego posiadają one chip H1, system aktywnej redukcji szumów (ANC), tryb kontaktu (transparency mode) i wspierają dźwięk przestrzenny (spatial audio)

Cena słuchawek wynosi 549 dolarów, czyli ok 2799 złotych. Przedsprzedaż już wystartowała, a oficjalna premiera przewidziana jest na 15 grudnia.

 

AirPods Max – aspekty techniczne

 

Zdaniem Apple ten model słuchawek to zupełnie nowa jakość – nauszniki zostały wykonane z anodyzowanego aluminium i posiadają mechanizm, który pozwala na ich obracanie, by wyrównać nacisk na uszy. Pianka, z której wykonane są poduszki ma „zapamiętywać” kształt głowy, co pozwoli na lepsze przyleganie i dokładniejszą izolację otoczenia. Sama rama została wykonana ze stali nierdzewnej.

Przy urządzeniu znajdziemy również pokrętła Digital Crown, które odpowiadają za ustawianie głośności, odbieranie połączeń i przełączanie aktualnie granego utworu muzycznego.

Izolacja dźwięku jest możliwa dzięki sześciu mikrofonom, które skierowane są na zewnątrz, by wykrywać hałas otoczenia i dwóch skierowanych do wewnątrz, by kontrolować to, co słyszymy.

Oprócz tego w urządzeniu wylądowały wszystkie funkcje, które znajdują się w innych słuchawkach z rodzin AirPods: automatyczna pauza, parowanie jednym stuknięciem, przełączanie między urządzeniami, polecenia Siri i udostępnianie dźwięku.

Bateria, która napędza słuchawki ma pozwolić nawet na 20 godzin słuchania, oglądania filmów i rozmawiania, a ładowanie odbywa się za pomocą złącza lightning.

Do słuchawek dorzucane jest specjalne etui Smart Case, które ma dodatkowo wydłużyć żywotność akcesorium na jednym ładowaniu.


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online