Blog
iClinicaPath BlogPath iClinicaPath 3 edycja Black Friday w iClinica! Zgarnij -30% na naprawę iPhone!

3 edycja Black Friday w iClinica! Zgarnij -30% na naprawę iPhone!

Zbliżamy się wielkimi krokami do już trzeciej edycji “Black Friday” w naszym serwisie. Z tej okazji, w Piątek (23.11.2018), chcielibyśmy zachęcić Was do skorzystania z wielkiej promocji. Obniżka jakiej na pewno długo nie będzie!

 

-30% na wszystkie naprawy iPhone

 

Uwaga!

  • Promocja dotyczy wszystkich naszych serwisów, tj.: Poznań, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz.
  • Promocja nie dotyczy zleceń wysyłkowych.
  • Ceny podane na stronie nie uwzględniają rabatu. Rabat naliczany jest przy odbiorze urządzenia zdanego w Piątek.

 

To idealny moment na wykorzystanie rabatu, czy też zrobienie komuś Mikołajkowego prezentu! ?

P.S – Nie gniewajcie się na serwisantów, jeżeli terminy napraw będą nieco wydłużone, ale będziemy robić co możemy, aby zapewnić Wam jak najszybszą naprawę.

 

 


Podobne artykuły
Najważniejsze informacje o iPhone 12
Po prostu szał! Premiera nowego iPhone zawsze wzbudza gigantyczne emocje na całym świecie. Nie inaczej jest i tym razem. Nowy iPhone 12 miał swoją premierę 13 października 2020 i nie ma wątpliwości, że wywołał wiele emocji. Jednak niekoniecznie pozytywnych. Czytaj dalej, aby poznać najważniejsze informacje o najnowszych członkach rodziny Apple – iPhone 12, iPhone 12 … Czytaj dalej Najważniejsze informacje o iPhone 12
Path
Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Zalanie Macbooka to jeden z największych koszmarów, jakie mogą przydarzyć się użytkownikom tych urządzeń. Niestety – nawet elektronika Apple nie oprze się wodzie i innym cieczom. Zwłaszcza, jeśli do wnętrza dostanie się jej spora ilość. Na szczęście taki wypadek nie musi oznaczać konieczności wymiany całego sprzętu na nowy. W tym tekście dowiesz się, co zrobić … Czytaj dalej Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Path
10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Jeśli urządzenie zaczyna sprawiać problemy albo ulegnie awarii, domyślnym krokiem jest skorzystanie z gwarancji producenta. Niestety sprzęt często sprawuje się bez zarzutów w trakcie okresu ochronnego, a kłopoty zaczynają się dopiero później. Poza tym wiele defektów nie powstaje w wyniku wad fabrycznych. W takich okolicznościach Apple nie będzie w stanie udzielić wsparcia w ramach gwarancji. … Czytaj dalej 10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online